Menu
Sepetim

Hakkımızda


MG Vinç ve Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti 2021 yılında, 25 yıllık sektör tecrübesi ile sektöre farklı ürün grupları ile çözümler yaklaşımları getirmek, ülkemizin üretimin gücünün daha fazla tanıtılması, pazarlanması amacı ile kurulmuş bir firmadır. İlkelerimiz yayılmacılık, sürdürülebilirlik, çözüm odaklılık ve müşteri odaklılık olarak özetlenebilir. Ağır yüklerin kaldırılması ve taşıması konusunda uzman olan firmamızın ismi de ağırlığı hesaplama formülü olan, (m) kütle x (g) yerçekimi ivmesinden esinlenerek konulmuştur.

 25 yıldır olduğu gibi, gelecek 25 yıllarda da müşterilerimizin yanında, onların sorunlarının ise karşısında olmaya devam edeceğiz. 


Ürünler ve Markalar;

 

Vahle Bara Sistemleri (Elektrik Taşıma Sistemleri)

Bir asrı aşkın tecrübeye sahip olan VAHLE Group, merkezi Almanya Vestfalya, Kamen'de bulunan uluslararası düzeyde aktif bir aile şirketidir. Bir aile şirketinin temel sosyal değerlerini, bugün dördüncü nesilde, ileri teknoloji yenilikçi bir üretim şirketinin yaratıcılığıyla sağlamaya çalışıyor. Almanya'da VAHLE, geniş bir uygulama yelpazesinde yenilikçi ürünler ve sistem çözümleri geliştirmeye ve üretmeye devam ediyor. Uzmanlık alanı Mobil uygulamalar için akıllı enerji, konumlandırma ve veri iletim sisteminin geliştirilmesidir.

 

 Vinç Teknolojisi 


Hemen hemen tüm üretim ve montaj uygulamalarında nesneler taşınır, kaldırılır ve indirilir. Bu amaç için çok çeşitli vinç türleri kullanılır. Hepsinin ortak noktası yatay ve dikey hareket yapmalarıdır. VAHLE, enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunar. İster standart ister otomatik proses vinci uygulamaları olsun, VAHLE bara sistemleri bile bunlar güvenilir araçlar haline gelir.

VAHLE bara sistemleri vinç sektörü için en iyi çözümdür:

Standart Vinçler

Proses Vinçleri

Ağır Hizmet Vinçleri

Geri dönüşüm tesisleri için vinçler

Elektrokaplama tesisleri için vinçler

Çelik fabrikaları için vinçler

Kovalı konveyörler

Transfer arabaları

 

 İntralojistik 


Artan çevrimiçi ticaret ve bunun sonucunda nakliye hacimlerindeki artış, modern intralojistik için sürekli olarak yeni zorluklar yaratmaktadır. Bu nedenle malzeme ve mal akışları giderek artan bir otomasyon derecesine tabidir.

Artan iş hacmi ve artan ürün çeşitliliği, küçük bir alanda yüksek raflı depoların ve ürün dağıtım sistemlerinin otomasyonunu gerektirir.

Kompakt tasarımı ve yüksek hareket hızlarına uygunluğu ile VAHLE sistemleri bu gereksinimleri karşılamaktadır.

VAHLE bara sistemleri, intralojistik sistemleri için en iyi çözümleri sunar:

Yüksek raflı depolar (AS/RS) (High-bay warehouses (AS/RS))

Otomatik küçük parça deposu (Automatic small parts store)

Mekik sistemleri (Shuttle systems)

Sıralayıcı sistemler (Sorter systems)

Otomatik istifleyiciler (Automatic stackers)

Otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV'ler) (Automatic guided vehicles (AGVs))

 

 Otomotiv 


Son teknoloji üretim tesisleri, yüksek uyarlanabilirlikleri, kaynak verimliliği, ergonomik tasarımı ve müşterilerin ve iş ortaklarının katma değerli süreçlere entegrasyonu ile karakterize edilir. Bunu yaparken, üretim süreci en yüksek düzeyde esneklikle uyumlu hale getirilir.

VAHLE Group, enerji iletimi, veri iletimi, konumlandırma ve kontrol sistemleri konseptiyle dijitalleşmeyi ilerletmenin zorluklarını ele alıyor. Bu karışım, seri üretimden karşılaştırılabilir bir ürünün üretim maliyetlerine dayalı olarak üretim süreçlerinizi ve lot büyüklüğü 1 için maliyetlerinizi optimize etmenize olanak tanır.

VAHLE böylece bugünün geleneksel enerji iletimini yarının yenilikçi teknolojileri ile birleştirir.

VAHLE bara sistemleri, otomotiv sektörü için en iyi çözümleri sunar:

Elektrikli monoray sistemleri (EMS)

Otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV)

Yetenekli hatlar

 

 Liman Teknolojisi 


Çevre korumanın ve buna bağlı olarak CO2 emisyonlarının azaltılmasının giderek daha önemli hale geldiği zamanlarda, limanların "yeşil limanlar" olarak adlandırılanlara dönüştürülmesi giderek daha önemli hale geliyor. Ayrıca, sürekli artan ürün işleme nedeniyle tipik liman uygulamalarının otomasyonu da ilerlemektedir. Gelen gemiler daha hızlı boşaltılmalı ve konteynerler taşınmalıdır. Zaman tasarrufu bu sektörde finansal avantajlar demektir.

VAHLE, doğru sistem çözümlerini sağlar. vFESTOON, vCONDUCTOR, vREELS ürünleri ve veri iletimi vCOM ile yarının limanları için belirleyici ve güvenilir avantajlar sunuyoruz.

VAHLE bara sistemleri limanlar için en iyi çözümleri sunar:

Kıyı Vinçlerine Gönderim (STS)

Elektrikli konteyner vinçleri (eRTG + eRMG)

Otomatik yönlendirmeli araçlar (AGV)

Enerji depolama sistemleri

 

 Toplu Ulaşım 


Artan şehirleşme ve artan trafik hacimlerinde insan taşımacılığının önemi artmaktadır. Tam otomatik trenler, yolcuları havalimanından veya sergi merkezinden şehir merkezine taşır. Modern tramvaylar, duraklardaki özel VAHLE şarj kontakları ile şarj edilebiliyor, bu da rahatsız edici havai hatları ortadan kaldırıyor ve böylece şehir manzarasına zarar vermiyor. Tabii burada güvenlik birinci öncelik olarak görülmektedir.

Tüm bu gereksinimler için VAHLE, yolcu taşımacılığında verimlilik ve etkinlik sağlayan uygun sistemlere sahiptir.

VAHLE bara sistemleri toplu ulaşım araçları için en iyi çözümleri sunar:

Toplu Ulaşım Araçları

Elektrik Araçlar

Asansörler

 

Eğlence Parkları (Lunapark)


Tasarımcılar, konukların asla unutamayacakları deneyimler yaratmak için sınırları zorlarken, günümüz eğlence endüstrisi çığır açan bir teknoloji alanı haline geldi. Yeni nesil sürüşlerin elde edilmesine yardımcı olmak ve klasiklerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki sürüş tasarımcıları ve tema parkları VAHLE'ye yöneliyor.

Endüstri liderleri, güvenlik ve güvenilirliği birinci öncelik olarak tutarken misafirler için benzersiz deneyimler yaratmak için elektrifikasyon, veri ve konumlandırma sistemlerimizi kullanarak bunu başarıyor. Universal ve Disney gibi endüstri liderleri, eski favorilerin yanı sıra yeni cazibe merkezlerinin minimum aksama süresi ile sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için VAHLE'ye güveniyor.

İletken çubuk ve şarj kontakları gibi VAHLE çözümleri, güç sürüşleri ve etkileşimli işlevler sunarken, APOS konumlandırmamız ve SMG veri aktarımımız operatörlere benzersiz bir kontrol sağlar. Bu çözümleri birleştirmek, tasarımcılara konukları memnun eden tamamen sürükleyici sürüş deneyimleri yaratma özgürlüğü verdi.

VAHLE, geleneksel güç kaynağı sistemlerinin yanı sıra akıllı otomasyon sistemlerinin geniş ürün portföyünden güvenilir ve yüksek oranda erişilebilir çözümler sunar.

 

VAHLE bara sistemleri lunapark sektörü için en iyi çözümleri sunar:

Lunapark hız treni (Roller coaster)

Dönme dolaplar (Ferris Wheels)

Eğlence makineleri (Amusement rides)

 

 

Star Liftket Zincirli Kaldırma Makineleri Hakkında;