Menu
Sepetim

Panther

2.4 GHz çalışma frekansı ve özelleştirilebilir ürünler...

Panther uzaktan kumanda sistemleri özel tasarım ve programlarla ürünlerinize hazır hale getirilebilirler. Bu vericiler ve alıcılar kolay kullanımları ve esneklikleri ile öne çıkmaktadırlar. Panther sistemler 2.4 GHz frekansı ile çalışır ve kullandıkları teknoloji ile hiç bir yazılımsal ya da donanımsal değişikliğe ihtiyaç duymadan, yüzlerce Panther kumanda sistemi birbirini etkilemeden çalışabilirler. Sistemlerde gömülü emniyet önlemleri bulunmaktadır. Vericinin sürekli olarak gönderdiği haberleşme (heartbeat) sinyali sayesinde, alıcı bu sinyali algılamadığı zaman otomatik olarak kapanabilir. Vericinin bozulması ya da kaybolması durumunda alıcı değiştirmeden aynı ürün grubundan başka bir verici yedek olarak kullanılabilir. Panther PLd sistemleri endüstri uygulamaları, mobil hidrolik makineler ve tavan vinci uygulamaları için kullanılabilir. Bir verici ile 4 farklı makine ayrı ayrı kontrol edilebilir. Birden fazla vericinin tek bir alıcıyı kontrol etmesi sağlanabilir. Özellikle birden fazla operatörün olduğu uygulamalar için idealdir. Panther sistemlerinde 4 milyar farklı kod kombinasyonu bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında, Panther bugüne kadar geliştirdiğimiz en esnek sistemdir.Panther sistemleri eşsiz konfigürasyon seçenekleri sunar. Uygulama ihtiyacına göre hangi röle ya da rölelerin, hangi buton tarafından kontrol edileceğini seçebiliriz. Verici butonları bir ya da birden fazla rölenin kontrolünü sağlayabilir. Bir butona basıldığında neredeyse sonsuz sayıda kombinasyona erişebilirsiniz, örneğin birkaç adet röleyi belirli zaman aralıkları olacak şekilde aktif edebiliriz. Röleler anlık ya da mühürlü olarak seçilebilir ve röleler arasına istediğiniz şekilde karşılıklı kilitleme ekleyebiliriz. Özelleştirilmiş folyo tasarımları ile kontrol ettiğiniz fonksiyonlara özel sembolleri kumanda üzerinde görebilirsiniz.

Vericiler

Panther vericileri farklı boyutlarda ve seçeneklerde sunulmaktadır. En küçük boyuttaki vericileri cebinizde taşıyabilirsiniz, ayrıca daha ağır şartlarda kullanılmak için tasarlanmış daha büyük modeller de mevcuttur. Vericilerin güvenilir performansı ve yapısı gün boyu çalışmaya uygundur. Butonlu vericiler en az IP65 koruma seviyesindedir ve büyük bir çoğunluğu IP67’dir.


Marka: Tele Radio
Verici: 8 adet çift kademe buton, 3xAAA pil ile 100 saat çalışma süresi Alıcı ünite: 12-24V AC/DC besleme 10 adet fonksiyon rölesi+ 2adet acil durdurma rölesi..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)