Menu
Sepetim

Puma


Yenilikçi fikirler, yenilikçi ürünler

60 yıllık bilgi birikimi ve deneyime dayanarak İsveç Tele Radyo Grubu, hidrolik, mobil ve endüstriyel uygulamalar için en yüksek güvenlik seviyelerine sahip yeni bir endüstriyel uzaktan kumanda serisi geliştirmiştir: Tele Radio PUMA.Tele Radio PUMA iki versiyona sahip. Standart versiyon, piyasanın büyük bir bölümünün ihtiyaçlarını cazip bir fiyata sunmak için standart bileşenlerle ve özelliklerle donatılmıştır. Özel versiyon ise istisnai uygulamalar için özelleştirilmiş ya da tamamen firmanızın kurumsal kimliğini içeren ve makinenize özel tasarlanıp üretilen bir kumanda sistemi.

EŞSİZ TEKNOLOJİ

Tele Radio’da yeniliğe inanıyoruz. Makinelerinizle daha iyi kontrol ve iletişim sağlamak için sistemlerimize aşağıdaki en modern teknolojileri ekledik.

Aktif Anten
Aktif anten bağımsız bir tekrarlayıcı olarak da kullanılabilir. Bu, verici ve alıcı arasındaki mesafeyi önemli ölçüde artırır. Bu sistemi madencilik, dağlık alanlarda veya büyük binalarda sinyal kaybetmeden çok zorlu koşullarda kullanmayı mümkün kılar.

RFID kontrol
Tele Radio PUMA ürünleri operatöre özel hale getirilmesi için RFID ile standart olarak donatılmıştır. Operatörün ayarları ve kullanıcı kodu bir akıllı karta tanımlanır ve kumanda vericisi bu kart ile aktif hale getirilebilir. Ayrıca her operatöre farklı kullanım yetkileri tanımlanabilir. Bu sayede verici sadece belirlenen operatörler tarafından kullanılabilir ve risk içeren bir hareketi sadece tecrübeli/yetkili operatör aktif hale getirebilir. Bu operasyonun ve operatörlerin güvenliğini artırır.

Haberleşme (BUS) sistemleri
Mevcut endüstri standartlarını karşılamak için Tele Radio PUMA uzaktan kumandaları çok çeşitli BUS sistemleri ile uyumludur. Makinenizin yazılımı ile sorunsuz bir işbirliği sağlanabilir. Tele Radio PUMA uzaktan kumandaları CANOPEN, MODBUS ve SAE J1939’u kullanabilir.


Bu kategoride ürün bulunamadı.