Menu
Sepetim

Tiger G2


Kompleks uygulamalar için makisumum güvenlik!

SIL3 ve PLe sertifikalı Tiger, karmaşık ve zor koşullardaki uygulamalara adapte edilebilen dayanaklı radyo kontrol sistemidir. Farklı frekans bantlarında çalışan modeller mevcuttur. Tiger G2 ürünleri frekans atlama (frequency hopping) özelliği ile bir spektrumda her 40 milisaniyede bir frekans değişimi sağlar.SIL3 ve PLe Tiger products picture, SIL3 and PLe safety!Tiger G2 alıcı üniteleri, farklı konfigurasyonlar ile standart röle çıkışları, analog girişleri/çıkışları, dijital girişleri, farklı seri haberleşme seçenekleri ve 2 adet özel rölesi ile durdurma fonksiyonunu, kablosuz uzaktan kumandalarda bulunan en yüksek güvenlik seviyesi olan IEC 61508 standardına göre SIL3 ve PLe seviyeleriyle karşılayabilmektedirler. Tiger ürünlerinde geri bildirim (feedback) özelliği bulunmaktadır. Makinanızdan gelen analog ve dijital verileri, vericinin LCD ekranında ya da butonların yanında bulunan LED’ler ile gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz güvenli çalışma koşullarını (ağırlık, arıza/limit geri bildirimleri, motorların çektiği akım, su/yağ basıncı secviyesi vb.) sürekli olarak sizin yerinize kontrol edebilir. Sistemler standart olarak yüzlerce farklı uygulamayı karşılayacak farklı çalışma modları ile programlanmıştır. Gelişmiş ayarlar ya da özel yazılımlar talep edilmesi halinde şubelerimiz tarafından birkaç gün içerisinde oluşturulabilir.

  • Tiger G2 kompleks uygulamalar için geliştirilmiş bir uzaktan kumanda sistemidir. Bir verici ile 15 adede kadar alıcı kontrol edilebilir.
  • Engelsiz ortamda 1000 metreye kadar ayarlanabilir menzil.
  • Tiger G2 69 farklı frekans kanalı ile frekans çakışması ihtimalini en aza indirir.
  • Vericiler ve alıcılar toza ve neme karşı en az IP65 koruma seviyesine sahiptir.
  • Çift yönlü haberleşme, CANopen, Profibus ve Modbus seçenekleri bulunmaktadır.
  • Modellere göre şarj edilebilen dahili ve değiştirilebilir batarya seçenekleri bulunmaktadır.

Butonlu vericiler;

Tiger G2 butonlu vericiler piyasadaki en iyi ürünlerdir. Vericilerin güvenilir performansı ve yapısı gün boyu çalışmaya uygundur. Butonlu vericiler en az IP65 koruma derecesine sahiptir ve büyük bir kısmı IP66’dır. İhtiyacınıza göre vericileri ekranlı ya da ekransız olarak tercih edebilirsiniz. Ekranlı vericiler uygulamanızın ihtiyaçlarına göre farklı geri bildirimleri ekranda gösterebilirler.

Marka: Tele Radio
Verici: 3 eksen 2 kademe joystick, 2 adet Li-İon batarya+Masa üstü şarj cihazı+adaptör Alıcı ünite:12-24V DC,24V AC veya 48-230V AC Besleme seçenekleri 17 adet fonksiyon rölesi+2adet güvenlik rölesi..
Marka: Tele Radio
Verici: 3 eksen oransal joystick 2 adet Li-İon batarya+Masa üstü şarj cihazı+adaptör Alıcı ünite:12-250V DC,24V AC-230V AC Besleme seçenekleri 12 adet fonksiyon rölesi+2adet güvenlik rölesi+ 4 adet oransal çıkış..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)